fbpx

Bransoletka Teleio Tairi Margarita z perłą, wzmacniająca pewność siebie

179,00

Bransoletka Teleio Tairi Margarita z perłą

wzmacniająca pewność siebie

‘Teleio Tairi’ to idealne dobranie. Nazwa bransoletki nawiązuje do niepowtarzalnej, magicznej kompozycji różnych kamieni skupionych wokół perły. Razem tworzą talizman doskonałości. Kamienie zostały dobrane w taki sposób by idealnie współgrać ze sobą i zapewnić różnorodne oddziaływanie, a osoba nosząca czuła, że ma przy sobie coś magicznego, coś co ją wspiera, rozwija, obdarza energią i chroni.

Wysyłka 2-6 dni robocze

Zapakuj na prezent

Wyczyść

Opis

Bransoletka Teleio Tairi Margarita z perłą wzmacniająca pewność siebie

‘Teleio Tairi’ to idealne dobranie. Nazwa bransoletki nawiązuje do niepowtarzalnej, magicznej kompozycji różnych kamieni skupionych wokół perły. Razem tworzą talizman doskonałości. Kamienie zostały dobrane w taki sposób by idealnie współgrać ze sobą i zapewnić różnorodne oddziaływanie, a osoba nosząca czuła, że ma przy sobie coś magicznego, coś co ją wspiera, rozwija, obdarza energią i chroni.

Perła jest centralnym elementem bransoletki. Jest to odmiana perły hodowanej, słodkowodnej. Obok niej pojawiają się minerały takie jak lapis lazuli, turkus, agat, kyanit. Razem tworzą przepiękną, dostojną a jednocześnie subtelną kompozycję kamieni o różnej wielkości, kolorze i kształcie.

Perła to symbol kobiecości. Jest to jeden z najbardziej pożądanych, eleganckich, delikatnych, a także najpiękniejszych minerałów świata. Perła pomaga kobiecie żyć pełnią życia, wzmacnia poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodają atrakcyjności.

Lapis lazuli to kamień wiedzy duchowej i spełnienia, pozwala poczuć się panem swojego świata, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem. Idealnie wpływa też na relacje z innymi ludźmi oraz utrzymywanie prawdziwych długotrwałych i szczerych przyjaźni.

Turkus to ochrona, przede wszystkim ochrona w trakcie podróży. Podróż można rozumieć tutaj dosłownie jak i w przenośni. Turkus pozwoli zachować zimną krew w niebezpiecznych sytuacjach, ale też pozwoli na fascynującą podróż w głąb siebie, na odkrywanie wewnętrznego potencjału, talentów i umiejętności. Turkus fantastycznie stymuluje wyobraźnię i pobudzą kreatywność.

Agat to kamień, który pomaga zharmonizować emocje, działa uspokajająco oraz chroni od stresu. Minerał ten fantastycznie wpiera nas w procesie samorozwoju i samoakceptacji. Wzmacnia poczucie własnej wartości, dodaje odwagi oraz daje poczucie spełnienia.

Kyanit, kamień szlachetny o pięknej niebieskiej barwie. Odpowiada za relacje. Jest kamieniem dyplomacji. Inspiruje do lojalności i uczciwości w związkach. Idealny w walce z wyzwaniami jakie napotykamy na swojej drodze, równoważy energię pozostawiając nas cierpliwymi, opanowanymi i wyważonymi emocjonalnie.

Bransoletkę zdobią przekładki z hematytu oraz srebrna, złocona zawieszka z logo Tecum (srebro pr.925).

Bransoletkę wykonano  na elastycznej, wytrzymałej gumce silikonowej.

Produkt ręcznie  wykonany w Polsce.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

ROZMIAR BRANSOLETKI

Składając zamówienie proszę zmierz nadgarstek, a następnie dodaj od 1 do 2 cm, Taki pomiar jest konieczny by dobrze wybrać rozmiar bransoletki. Bransoletka będzie miała idealny rozmiar, jeśli dokładnie zmierzysz obwód nadgarstka i dodasz do niego od 1 do 2 cm w zależności od tego jak lubisz by układała się na nadgarstku.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

 • Bransoletka luźna, swobodnie przemieszcza się na nadgarstku: dodaj 1,5 do 2 cm do wielkości nadgarstka
 • Bransoletka nadal swobodnie oplata nadgarstek, ale jej zakres ruchu  jest już ograniczony: dodaj 1 cm luzu do wielkości nadgarstka

ROZMIAR BRANSOLETKI = OBWÓD NADGARSTKA + 1-2CM

ROZMIARY BRANSOLETEK

Kobieta

XS – 15

S – popularny – 16

M – popularny – 17

L – bardzo popularny – 18-19

XL – 20-21

Mężczyzna

XS – 17

S – 18

M – popularny – 19

L – bardzo popularny – 20-21

XL – 22-23

Jak dobrać rozmiar bransoletki jeśli jest na prezent?

Jeśli nie masz możliwości pomiaru nadgarstka to dobierzemy rozmiar na ‚oko’, bazując na tzw, standardach.

Kobieta

 • Bardzo szczupły nadgarstek damski to obwód w przedziale od 13 do 15 cm (rozmiar XS/S)
 • Szczupły i średni nadgarstek damski to obwód od 15 do 17 cm (rozmiar M)
 • Średni z plusem nadgarstek damski to obwód  od 17 – 18,5 cm (rozmiar L) – najpopularniejszy rozmiar wśród kobiet

Mężczyzna

 • Szczupli mężczyźni mają nadgarstek w rozmiarze 17 cm, wiec dla nich idealny rozmiar to M
 • Nadgarstek przeciętnego mężczyzny ma 18 cm-19 cm, wiec najpopularniejszym rozmiarem bransoletki męskiej jest rozmiar L

Pamiętaj: Nowa bransoletka będzie się wydawać sztywna i ciasna po założeniu. Podczas noszenia bransoletka stanie się bardziej elastyczna i dopasuje się do Twojego nadgarstka.


Rzeczywisty produkt, a zdjęcia

Pojedyncze kamienie, z których wykonujemy biżuterię praktycznie zawsze różnią się minimalnie od siebie. Dlatego bransoletka, którą Państwo otrzymacie może być nieznacznie inna od pokazanej na zdjęciach. Różnice mogą wynikać zarówno z wyglądu samego kamienia czy rozmiaru bransoletki, ale też z ustawień monitora, grafiki czy konfiguracja komputera.

Jak pielęgnować biżuterię

 • Ograniczaj kontakt biżuterii z wodą - nie należy się z bransoletką czy naszyjnikiem kąpać w wannie, morzu lub basenie
 • Ograniczaj kontakt biżuterii z kosmetykami, detergentami czy innymi preparatami chemicznymi.
 • Biżuterię należy trzymać w suchym miejscu, najlepiej w zamkniętej szkatułce czy woreczku by ograniczyć jej utlenianie.
 • Biżuterię należy zdjąć podczas robienia porządków, mycia naczyń, okien i innych prac domowych.
 • Biżuterię należy zdjąć przed wykonywaniem zajęć sportowych.
 • Nie należy testować sprężystości bransoletki czy naszyjnika przez naciąganie.
 • Biżuterię należy czyścić wyłącznie wilgotną flanelową szmatką lub specjalnie do tego przeznaczonymi materiałami.

Ostrzeżenie!

Proszę pilnować dzieci, żeby nie bawiły się biżuterią, gdzie występują małe koraliki, czy inne drobne elementy – istnieje ryzyko udławienia się w przypadku zerwania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka Teleio Tairi Margarita z perłą, wzmacniająca pewność siebie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *