fbpx

O TECUM

Misją Tecum jest niesienie pozytywnej energii, miłości, piękna oraz jakości i wyjątkowości.

Chcemy jak największemu gronu osób zaoferować coś szczególnie wartościowego, coś co można mieć cały czas PRZY SOBIE (TECUM z łać. przy tobie ), coś co jest nośnikiem dobrej energii .

Podstawowym nośnikiem pozytywnej energii w  przypadku naszych produktów jest energia zgromadzona w kamieniach oraz nasza pasja, zaangażowanie i entuzjazm, które towarzyszą podczas tworzenia.

MOC JEST W KAMIENIACH

Kamienie szlachetne i minerały od zawsze fascynowały ludzi, nie tylko ze względu na ich piękny wygląd, ale przede wszystkim ze względu na ich niezwykłe właściwości.

Kamienie pochodzą z natury i mają swoje promieniowanie, czyli energię, która daje im tą magiczną i wyjątkową moc. Od wieków wierzymy, że kamienie mają wpływ na nasze zdrowie, szczęście, powodzenie czy urodę. Tecum wykorzystuje tę energię kamienia, tworząc z nich gustowne talizmany.

Hand Made

Talizmany Tecum powstają w małej pracowni na Mazowszu, wśród lasów i pól, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce z duszą, pełne dobrej energii, klimatyczne i trochę magiczne.

To tutaj projektujemy i tworzymy nasze talizmany. Do produkcji używamy naturalnych, szlachetnych i półszlachetnych kamieni oraz innych jakościowych materiałów. Tutaj zawsze w powietrzu rozchodzi się moc uwalniana przez kamienie, tutaj chce się być, chce się tworzyć, to miejsce to nasz Talisman Factory. 

TALIZMAN TO MAGICZNY PRZEDMIOT NAŁADOWANY DOBRĄ ENERGIĄ

Talizmany i amulety od tysięcy lat towarzyszyły ludzkości. Podczas gdy amulety mają właściwości głównie ochronne, magiczne działanie talizmanów jest znacznie szersze.

Talizmany pomagają w osiąganiu szczęścia, spełnienia i harmonii, wspierają w realizacji planów i marzeń, dają siłę i energię do działania, pomagają w odkrywaniu siebie, ale także chronią przed chorobami i złym losem.

Mając talizman Tecum przy sobie, czujemy się bezpiecznie i wierzymy, że przyciągamy szczęście i dobre klimaty.

Jesteśmy grupką przyjaciół z podobnym nastawieniem do świata, podobnymi marzenia i wartościami. Nie mamy ani długoletniej historii firmy, ani wielkiego doświadczenia w poruszaniu się na rynku.

Na razie nie pisze o nas jeszcze ani prasa kolorowa, ani nie pojawiamy się w telewizjach śniadaniowych. Co bowiem mamy, to pozytywną energię do rozdawania, wiarę w ludzi i dobro z nich płynące, mamy sprawdzonych i profesjonalnych dostawców kamieni naturalnych w Polsce i za granicą oraz głowę pełną pomysłów na nietuzinkowe designy.