fbpx

Kolczyki z mandalą i apatytem

179,00

Talizman aktywizujący

Pozłacane, srebrne kolczyki ozdobione mandalą oraz apatytem. Mandala to terapeutyczne dzieło sztuki, pomocne w medytacji i rozwoju duchowym. Apatyt to kamień szlachetny, który ułatwia odbudowywanie naturalnego, zdrowego poziomu energii.

Mocowanie – bigle, kaldanki, klasyka elegancji i szyku.

Wysyłka 24h

Zapakuj na prezent

Opis

Talizman aktywizujący

Pozłacane, srebrne kolczyki ozdobione mandalą oraz apatytem. Mocowanie – bigle kajdanki.

Mandala to hinduski i buddyjski symbol wszechświata, który umożliwia wstęp do świata duchowego. Mandala oznacza święty krąg. Koło jest bowiem w większości kultur postrzegane jako magiczna forma, bez początku i końca, podobnie jak wszechświat, który wydaje się być nieskończony. Mandala jest zawsze okrągła, może zawierać w środku inne kształty, takie jak trójkąty lub kwadraty czy nawet zwierzęta i elementy roślinne np. kwiaty. Mandala to terapeutyczne dzieło sztuki, które może pomagać w medytacji, uzdrowieniach i rozwoju duchowym.

Apatyt to kamień szlachetny pomagający w odbudowywaniu naturalnego, zdrowego poziomu energii. To też kamień, który daje człowiekowi inspirację, ułatwia znalezienie pasji i motywacji. Warto go mieć jeśli planuje się nowe przedsięwzięcie, a także wręczać osobom, które stoją przed ważnymi zmianami wymagającymi energii i odwagi. Apatyt to minerał polecany osobom, które zajmują się pomaganiem lub nauczaniem innych.

Mocowanie – bigle, kajdanki 10mm (złocone srebro AG 925)a. Ten typ mocowania to klasyka elegancji i szyku.

Mandala średnica – 10 mm

Zawieszka apatyt –  10mm

Całkowita długość – 4 cm.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolczyki z mandalą i apatytem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *