fbpx

Bransoletka VENICE z perłą, koralem i chryzoprazem, przyciągająca optymizm i wzmacniająca nadzieję

199,00

Bransoletka Venice z perłą, koralem i chryzoprazem

przyciągająca optymizm i wzmacniająca nadzieję

Kolekcja KOLEKCJA VOYAGES DE RÊVE. Zaproszenie w podróż marzeń do Wenecji.

Wenecja to perła Włoch. Położona na ponad 100 wyspach uważana jest za najpiękniejsze miasto na wodzie. Wenecja zachwyca położeniem, niezliczoną liczba zabytków oraz sławna jest też z najstarszego w Europie weneckiego karnawału. Nieodłącznym elementem weneckiego karnawału są weneckie maski, które nakładano by pokazać, że wszyscy ludzie ukryci za maskami są sobie równi i nie istnieją żadne podziały. Wspólna zabawa karnawałowa jest wielkim świętem radości, optymizmu i nadziei.

Bransoletka Venice to zaproszenie do przeżycia włoskiej przygody. Bransoletkę tworzą kamienie we włoskich barwach i bardzo włoskim charakterze i znaczeniu. Są to chryzopraz, perła, koral.

Wysyłka 2-4 dni robocze

Zapakuj na prezent

Wyczyść

Opis

Bransoletka Venice z perłą, koralem i chryzoprazem, przyciągająca optymizm i wzmacniająca nadzieję

Kolekcja KOLEKCJA VOYAGES DE RÊVE. Zaproszenie w podróż marzeń do Wenecji.

Wenecja to perła Włoch. Położona na ponad 100 wyspach uważana jest za najpiękniejsze miasto na wodzie. Wenecja zachwyca położeniem, niezliczoną liczba zabytków oraz sławna jest też z najstarszego w Europie weneckiego karnawału. Nieodłącznym elementem weneckiego karnawału są weneckie maski, które nakładano by pokazać, że wszyscy ludzie ukryci za maskami są sobie równi i nie istnieją żadne podziały. Wspólna zabawa karnawałowa jest wielkim świętem radości, optymizmu i nadziei.

Bransoletka Venice to zaproszenie do przeżycia włoskiej przygody. Bransoletkę tworzą 4 kamienie we włoskich barwach.

Hryzopraz o jasno zielonkawym kolorze jest uważany za kamień nadziei i optymizmu. Podobno poprawia nastrój i dodaje poczucia humoru. Mając chryzopraz czujesz się spełniony, zrelaksowany i przede wszystkim spokojny, patrzysz na świat optymistycznie i wierzysz w dobre jutro i dobre dzisiaj. Można powiedzieć, że chryzopraz daje Ci trochę włoskiego temperamentu i nastroju z weneckiego karnawału.

Koral to kamień  szlachetny pochodzenia organicznego. Jego moc pochodzi z otchłani mórz i oceanów gdzie żyje i skąd jest wydobywany. Koral symbolizuje wewnętrzną energię i potencjał, dodaje sił, pobudza i ożywia. Koral symbolizuje  tutaj głównie geograficzne aspekty położenia Wenecji na wodzie.

Perła to najbardziej znany biały klejnot świata. Perła symbolizuje to, co w ludziach najlepsze czyli mądrość, czystość, niewinność, uczciwość. Dla kobiet to chyba najważniejszy minerał. Pomaga żyć pełnią życia, wzmacnia poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodaje atrakcyjności i podkreśla kobiecość. Jest to też jeden z najbardziej znanych symboli luksusu, przepychu i dobrobytu.

Hematyt to minerał o niepowtarzalnym blasku. My wykorzystaliśmy hematyt w różnych odcieniach srebra i złota oraz różnorodnych kształtach by nadać bransoletce świetlistości, dynamiki i oryginalności. Hematytom przypisuje się wiele znaczeń, ale najbardziej znany jest jako kamień wojowników, kamień który strzeże nas, nasze relacje, daje siłę i moc by można osiągać nieosiągalne.

Bransoletkę zdobi koralik z logo Tecum wykonany z hematytu oraz dekoracyjna złocona zawieszka monetka.

Bransoletkę wykonano  na elastycznej, wytrzymałej gumce silikonowej.

Produkt ręcznie  wykonany w Polsce.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

ROZMIAR BRANSOLETKI

Składając zamówienie proszę zmierz nadgarstek, a następnie dodaj od 1 do 2 cm, Taki pomiar jest konieczny by dobrze wybrać rozmiar bransoletki. Bransoletka będzie miała idealny rozmiar, jeśli dokładnie zmierzysz obwód nadgarstka i dodasz do niego od 1 do 2 cm w zależności od tego jak lubisz by układała się na nadgarstku.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

 • Bransoletka luźna, swobodnie przemieszcza się na nadgarstku: dodaj 1,5 do 2 cm do wielkości nadgarstka
 • Bransoletka nadal swobodnie oplata nadgarstek, ale jej zakres ruchu  jest już ograniczony: dodaj 1 cm luzu do wielkości nadgarstka

ROZMIAR BRANSOLETKI = OBWÓD NADGARSTKA + 1-2CM

ROZMIARY BRANSOLETEK

Kobieta

XS – 15

S – popularny – 16

M – popularny – 17

L – bardzo popularny – 18-19

XL – 20-21

Mężczyzna

XS – 17

S – 18

M – popularny – 19

L – bardzo popularny – 20-21

XL – 22-23

Jak dobrać rozmiar bransoletki jeśli jest na prezent?

Jeśli nie masz możliwości pomiaru nadgarstka to dobierzemy rozmiar na ‚oko’, bazując na tzw, standardach.

Kobieta

 • Bardzo szczupły nadgarstek damski to obwód w przedziale od 13 do 15 cm (rozmiar XS/S)
 • Szczupły i średni nadgarstek damski to obwód od 15 do 17 cm (rozmiar M)
 • Średni z plusem nadgarstek damski to obwód  od 17 – 18,5 cm (rozmiar L) – najpopularniejszy rozmiar wśród kobiet

Mężczyzna

 • Szczupli mężczyźni mają nadgarstek w rozmiarze 17 cm, wiec dla nich idealny rozmiar to M
 • Nadgarstek przeciętnego mężczyzny ma 18 cm-19 cm, wiec najpopularniejszym rozmiarem bransoletki męskiej jest rozmiar L

Pamiętaj: Nowa bransoletka będzie się wydawać sztywna i ciasna po założeniu. Podczas noszenia bransoletka stanie się bardziej elastyczna i dopasuje się do Twojego nadgarstka.


Rzeczywisty produkt, a zdjęcia

Pojedyncze kamienie, z których wykonujemy biżuterię praktycznie zawsze różnią się minimalnie od siebie. Dlatego bransoletka, którą Państwo otrzymacie może być nieznacznie inna od pokazanej na zdjęciach. Różnice mogą wynikać zarówno z wyglądu samego kamienia czy rozmiaru bransoletki, ale też z ustawień monitora, grafiki czy konfiguracja komputera.

Jak pielęgnować biżuterię

 • Ograniczaj kontakt biżuterii z wodą - nie należy się z bransoletką czy naszyjnikiem kąpać w wannie, morzu lub basenie
 • Ograniczaj kontakt biżuterii z kosmetykami, detergentami czy innymi preparatami chemicznymi.
 • Biżuterię należy trzymać w suchym miejscu, najlepiej w zamkniętej szkatułce czy woreczku by ograniczyć jej utlenianie.
 • Biżuterię należy zdjąć podczas robienia porządków, mycia naczyń, okien i innych prac domowych.
 • Biżuterię należy zdjąć przed wykonywaniem zajęć sportowych.
 • Nie należy testować sprężystości bransoletki czy naszyjnika przez naciąganie.
 • Biżuterię należy czyścić wyłącznie wilgotną flanelową szmatką lub specjalnie do tego przeznaczonymi materiałami.

Ostrzeżenie!

Proszę pilnować dzieci, żeby nie bawiły się biżuterią, gdzie występują małe koraliki, czy inne drobne elementy – istnieje ryzyko udławienia się w przypadku zerwania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka VENICE z perłą, koralem i chryzoprazem, przyciągająca optymizm i wzmacniająca nadzieję”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *