fbpx

Bransoletka VADUZ z jaspisu z chryzoprazem, kyanitem oraz onyksem, wyciszenie i spokój

169,00

Bransoletka VADUZ z jaspisu z chryzoprazem, kyanitem oraz onyksem, wyciszenie i spokój

Męska bransoletka VADUS z kolekcji Tecum VOYAGES DE RÊVE, czyli podróże marzeń zaprasza dziś w podróż do Liechtensteinu i do stolicy księstwa, Vaduz. Bransoletka VADUZ to kompozycja 4 cudownych kamieni: jaspisu, chryzoprazu, kyanitu oraz onyksu. Jeśli akurat przed Tobą stoi duże wyzwanie lub poważna zmiana czy też trudna decyzja warto mieć na ręku kamienie, które pomogą osiągnąć stan odprężenia potrzebny do nabrania siły by wkroczyć w nowy wymiar, warto mieć na ręku VADUZ.

Vaduz jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym i finansowym Europy oraz siedzibą wielu zagranicznych przedsiębiorstw i spółek – według szacunków liczba zarejestrowanych w księstwie firm jest dwa razy większa niż liczba mieszkańców! Liechtenstein w całości położony jest w Alpach, przyciąga turystów niezliczoną liczbą tras trekkingowych, a zimą narciarskich. Jest to oaza spokoju, relaksu i wyciszenia. Bransoletka VADUZ to podróż w cudownie widokowe i spokojne Alpy, to podróż do świata harmonii, równowagi, relaksu i spokoju.

Wysyłka 2-4 dni robocze

Zapakuj na prezent

Wyczyść

Opis

Bransoletka VADUZ z jaspisu z chryzoprazem, kyanitem oraz onyksem, wyciszenie i spokój

Męska bransoletka VADUS z kolekcji Tecum VOYAGES DE RÊVE, czyli podróże marzeń zaprasza dziś w podróż do Liechtensteinu i do stolicy księstwa Vaduz.
Vaduz jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, turystycznym i finansowym Europy oraz siedzibą wielu zagranicznych przedsiębiorstw i spółek – według szacunków liczba zarejestrowanych w księstwie firm jest dwa razy większa niż liczba mieszkańców! Liechtenstein w całości położony jest w Alpach, przyciąga turystów niezliczoną liczbą tras trekkingowych, a zimą narciarskich. Jest to oaza spokoju, relaksu i wyciszenia.

Bransoletka VADUZ to podróż w cudownie widokowe i spokojne Alpy, to podróż do świata harmonii, równowagi, relaksu i spokoju.

Jeśli akurat przed Tobą stoi duże wyzwanie lub poważna zmiana czy też trudna decyzja warto mieć na ręku kamienie, które pomogą osiągnąć stan odprężenia potrzebny do nabrania siły by wkroczyć w nowy wymiar.

Bransoletka VADUZ to kompozycja 4 cudownych kamieni: jaspisu, chryzoprazu, kyanitu oraz onyksu.

Jaspis jest jak najlepszy przyjaciel – pomaga w okresach wzmożonego stresu, uspokaja i przywraca poczucie, że wszystko się z czasem ułoży. Ponieważ harmonizuje energię życiową, świetnie przydaje się w sytuacjach, gdy konieczne jest wyciszenie nerwów czy przy nadmiernie wzbudzonych emocjach. W pracy i sytuacjach konfliktowych niezawodny katalizator stresów, w czasie wolnym świetnie wprowadza w stan harmonii, relaksu i odprężenia.

Zielony chryzopraz sprzyja radości, przyciąga dobry humor oraz ułatwia ogólne odprężenie. Chryzopraz symbolizuje nowe życie we wszystkich jego przejawach, bowiem pobudza każdy wzrost i rozwój.

Czarny onyks to kamień, który symbolizuje moc i wewnętrzną siłę. Kamień obdarza noszącego takimi cechami jak odwaga, determinacja, wytrwałość i stanowczość. Jest pomocny przy podejmowaniu trudnych decyzji.

Niebieski kyanit to kamień dyplomacji, dobrych i szczerych relacji. Przynosi korzyści w komunikacji biznesowej i negocjacjach handlowych. Jego moc zachęca do spokoju i pomaga się w pełni zrelaksować.

Bransoletkę zdobi koralik z logo Tecum wykonany z hematytu.

Bransoletkę wykonano  na elastycznej, wytrzymałej gumce silikonowej.

Produkt ręcznie  wykonany w Polsce.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

XS, S, M, L, XL

ROZMIAR BRANSOLETKI

Składając zamówienie proszę zmierz nadgarstek, a następnie dodaj od 1 do 2 cm, Taki pomiar jest konieczny by dobrze wybrać rozmiar bransoletki. Bransoletka będzie miała idealny rozmiar, jeśli dokładnie zmierzysz obwód nadgarstka i dodasz do niego od 1 do 2 cm w zależności od tego jak lubisz by układała się na nadgarstku.

Jak dobrać rozmiar bransoletki?

 • Bransoletka luźna, swobodnie przemieszcza się na nadgarstku: dodaj 1,5 do 2 cm do wielkości nadgarstka
 • Bransoletka nadal swobodnie oplata nadgarstek, ale jej zakres ruchu  jest już ograniczony: dodaj 1 cm luzu do wielkości nadgarstka

ROZMIAR BRANSOLETKI = OBWÓD NADGARSTKA + 1-2CM

ROZMIARY BRANSOLETEK

Kobieta

XS – 15

S – popularny – 16

M – popularny – 17

L – bardzo popularny – 18-19

XL – 20-21

Mężczyzna

XS – 17

S – 18

M – popularny – 19

L – bardzo popularny – 20-21

XL – 22-23

Jak dobrać rozmiar bransoletki jeśli jest na prezent?

Jeśli nie masz możliwości pomiaru nadgarstka to dobierzemy rozmiar na ‚oko’, bazując na tzw, standardach.

Kobieta

 • Bardzo szczupły nadgarstek damski to obwód w przedziale od 13 do 15 cm (rozmiar XS/S)
 • Szczupły i średni nadgarstek damski to obwód od 15 do 17 cm (rozmiar M)
 • Średni z plusem nadgarstek damski to obwód  od 17 – 18,5 cm (rozmiar L) – najpopularniejszy rozmiar wśród kobiet

Mężczyzna

 • Szczupli mężczyźni mają nadgarstek w rozmiarze 17 cm, wiec dla nich idealny rozmiar to M
 • Nadgarstek przeciętnego mężczyzny ma 18 cm-19 cm, wiec najpopularniejszym rozmiarem bransoletki męskiej jest rozmiar L

Pamiętaj: Nowa bransoletka będzie się wydawać sztywna i ciasna po założeniu. Podczas noszenia bransoletka stanie się bardziej elastyczna i dopasuje się do Twojego nadgarstka.


Rzeczywisty produkt, a zdjęcia

Pojedyncze kamienie, z których wykonujemy biżuterię praktycznie zawsze różnią się minimalnie od siebie. Dlatego bransoletka, którą Państwo otrzymacie może być nieznacznie inna od pokazanej na zdjęciach. Różnice mogą wynikać zarówno z wyglądu samego kamienia czy rozmiaru bransoletki, ale też z ustawień monitora, grafiki czy konfiguracja komputera.

Jak pielęgnować biżuterię

 • Ograniczaj kontakt biżuterii z wodą - nie należy się z bransoletką czy naszyjnikiem kąpać w wannie, morzu lub basenie
 • Ograniczaj kontakt biżuterii z kosmetykami, detergentami czy innymi preparatami chemicznymi.
 • Biżuterię należy trzymać w suchym miejscu, najlepiej w zamkniętej szkatułce czy woreczku by ograniczyć jej utlenianie.
 • Biżuterię należy zdjąć podczas robienia porządków, mycia naczyń, okien i innych prac domowych.
 • Biżuterię należy zdjąć przed wykonywaniem zajęć sportowych.
 • Nie należy testować sprężystości bransoletki czy naszyjnika przez naciąganie.
 • Biżuterię należy czyścić wyłącznie wilgotną flanelową szmatką lub specjalnie do tego przeznaczonymi materiałami.

Ostrzeżenie!

Proszę pilnować dzieci, żeby nie bawiły się biżuterią, gdzie występują małe koraliki, czy inne drobne elementy – istnieje ryzyko udławienia się w przypadku zerwania.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bransoletka VADUZ z jaspisu z chryzoprazem, kyanitem oraz onyksem, wyciszenie i spokój”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *